AEROBIC

Sal na aerobic je vybaven zrcadly a vzduchotechnikou. Jako podlahová kritina je použit žátěžový koberec.
bioveliss tabs neádoucí úinkyJednotlivé hodiny jsou vedeny kvalifikovanými cvičitelkami. Na jednotlivé hodiny aerobicu je dobré se předem objednat, aby hodina již nebyla obsazena. V případě nemoci cvičitelky je k dispozici náhradní. Na hodinu je potřeba dorazit vždy alespoň 5 min. před jejím začátkem nebo zatelefonovat, že jsem na cestě , v zácpě atd., abychom s vámi počítali. Jinak bude místo obsazeno případnou náhradnicí !!!

Několikrát ročně pořádáme akce s aerobicem mimo Prahu nebo v zahraničí viz. akce

  • Aerobic (čistý) je cvičení za doprovodu hudby, které slouží k odbourávání tuku, zlepšení činnosti srdce a plic. Doporučuje se 15 až 20 minut aerobní činnosti v tak zvaném aerobním pásmu. To znamená, že tepová frekvence při cvičení se pohybuje mezi 65 a 85% maximální tepové frekvence. Maximální tepová frekvence se vypočítá 220 minus věk.
  • Nutresin recenzeP-class je kombinace aerobicu a posilování. Slouží ke snižování hmotnosti odbouráváním podkožního tuku a současně k tvarování postavy pomocí posilování. Posilování bývá zaměřeno zejména na problémové partie žen tj, břicho, hýždě, stehna. K tomuto účelu se využívají různé druhy jednoručních činek nebo posilovací gumy.
  • Aerobic step je velmi účinná forma aerobicu. Vystupování na bedýnku může zvýšit intenzitu práce o proti tzv. čistému aerobicu až o 30%. Při tomto cvičení se odbourává podkožní tuk a posiluje se hlavně dolní část těla. K současnému posilování horní části těla se může využít jednoručních činek nebo posilovacích gum.

Aerobic

Aerobic